Please Update Your Flash PlayerTwist & Shape Yeni bir Vücuda Sahip Olmanızın Yolu – Twist &Shape Kardiyo çalışması çerçevesinde direnç sistemi uygulayarak tüm vücudunuzun sıkı ve formda kalmasını sağlayan kullanması son derece kolay bir fitness makinesidir.

Kolay hareket eden yapısı sayesinde Twist & Shape iki hareketi aynı anda yapabilmenizi sağlayarak harketlerden biriyle kalçalarınızın ve bel bölgenizin incelmesini diğeriyle vücudunuzun üst tarafının çalışmasını sağlar. Twist & Shape soldan sağa ve aşağı yukarı hareket eden ve kasları değişik açılardan çalıştıran eşsiz bir alettir. Aletin hidrolik yapısı dizlerde ve ayak bileklerine basınç binmesini engellemektedir.

Eşsiz dönüş hareketleri sayesinde Kardiyovasküler çalışma yapabilir ve kısa sürede keyifli bir şekilde yağ yakabilirsiniz.!

Aynı zamanda ekstra güç bantları sayesinde kollarınızı da çalıştırarak triseps ve bisepslerinizi güçlendirebilirsiniz - Twist & Shape hep hayal ettiğiniz tüm vucudunuzu aynı anda çalıştıran bir fitness ürünüdür. Dilerseniz Twist & Shaper ı direnç bantları olmadan da kullanabilirsiniz.

Çalışmanızı direnci azaltarak ve arttırarak kişiselleştirebilirsiniz – Ayaklarınızı pedal üzerinde ileri doğru oturttuğunuzda çalışmanın zorluğu artacak arkaya doğru oturttuğunuzda azalacaktır.

Antremanlara başlamadan evvel lütfen Twist & Shape setinizin içinde bulunan el kitabındaki talimatları dikkate alınız.

Vücudunuzda yaşayacağınız gelişmeleri daha iyi görebilmek için Kalori ekranını izleyebilirsiniz. Twist & Shape in 5 fonksiyonlu elektronik bir ekranı bulunmaktadır: Antreman süresini izleyebilir, Toplam adım sayınızı takip edebilir, dakikada attığınız adım sayısını tespit edebilir, yaktığınız kaloriyi görebilirsiniz!

Ekranı sıfırlamak için ekran düğmesi 2 saniye basılı tutunuz. LCD ekran 4 dakika boyunca kullanılmadığı takdirde otomatik olarak kapanır. Twist & Shape sadece düz ve kuru alanlarda kullanınız. Twist&Shape için her hangi bir montaj gerekmemektedir. 120 kilonun üzerinde kişiler kullanamaz.

Twist & Shape Seti:

1 x Twist & Shape
2 x Direnç Bantı
1 x Kalori Ekranı
1 x Talimat Broşürü

© Moda Sağlık 2007